Informace k provozu školy od 1. 3. do 21. 3. 2021

Vážení rodiče.

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy. Těmto dětem bude nadále poskytováno vzdělávání distančním způsobem.

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 (dostupné ZDE).

Informace o ošetřovném najdete např. ZDE. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Při potížích se školním účtem dítěte se obraťte na M. Růžičkovou (m.ruzickova@zswagnerka.cz).