Menu Zavřeno

Sportovní den s TAJV

3. ročníkoblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Berouně byl zrealizován v pátek 20.5.2022 v dopoledních hodinách na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Vybraných 50 žáků a žákyň vytvořilo celkem 10 smíšených týmů, které se na hřišti utkaly ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.

Nejlepší tým postoupil do závěrečného finále, kde na jeho členy čekal rozstřel o tři postupová místa. Z vítězství se nakonec zaslouženě radovali Karolína Šrolová, Adam Filip a Agáta Aschermannová. Finalisté semifinálového turnaje v Berouně získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3.12. – 4.12.2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, město Beroun a Středočeský kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy, Mgr. Petra Gazdíka.

Sportovní den mládeže s TAJV v Berouně byl zrealizován za podpory Města Beroun, Krajského úřadu Středočeského kraje a partnerů projektu.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže TAJV

www.tajv.cz