Wagnerka zpívala na náměstí

Dne 14. 12. 2022 zpívaly na Husově náměstí děti z osmých ročníků pod vedením pana učitele Pařízka. Dohromady zazpívaly čtyři vánoční skladby. Přesněji: Půlnoční, Už je to dávno v Betlémě, Hallelujah a Zase padá sníh, ke které slova napsal pan učitel Krejčí.

Vše probíhalo hladce a bez jediného problému. Začátek naše koncertu uvedl předseda ŽR Vít Macourek. Mladší i starší diváci zpívali společně se sborem, rodiče si fotili své ratolesti a žáci z 8. A, kteří nezpívali, dávali najevo své sympatie k panu učiteli transparentem ‘‘We love Pařezʺ. Se začátkem čtvrté a také poslední písničky celý sbor ukázal fotku pana učitele Pařízka. Těžko říct, jestli měl víc překvapený výraz pan učitel Pařízek nebo pan učitel Jordák, který pouštěl hudební podklad, či  samotní diváci.

Po skončení poslední písničky jsme byli všichni rádi, že jsme neumrzli včetně žáků, kteří tam byli z donucení svých kamarádů.

Autorka: Blondýna z osmičky