Veselá hudební procházka 5.C

Dne 20.6. proběhla Veselá hudební procházka 5.C neboli rozlučka s prvním stupněm. Akce se konala ve školním altánku a velmi se nám povedla. Kromě písní jsme předvedli rodičům i myšlenkové mapy, naše oblíbená losovátka a námi kresléné tablo naší celé třídy. Dva tatínci a jedna žačka, zrovinka já, zajistili hudební doprovod a k závěru se i tančilo.

Nakonec dostala paní učitelka dárek od celé třídy. Akce se vydařila dle očekávání a všem se moc líbila.

Autor: Natálka Šrůtová, 5.C

Veselou hudební procházku  5.C  pro rodiče jsme uspořádali 20. června. Měli jsme připraveno spoustu písniček, rozhovorů, scének ze školního prostředí a také jsme si i v rytmu zatleskali a zatancovali. Paní učitelku jsme překvapili dárkem, na kterém jsme se společně se spolužáky dohodli.

Děkujeme všem rodičům, kteří se akce zúčastnili a byli výborným obecenstvem.

Velmi se nám to povedlo a akce se všem líbila.

Autor: Jonáš Betlach, 5.C

V úterý 20. června proběhla akce – Veselá hudební procházka  5.C. Pro rodiče jsme si s paní učitelkou připravili veselé písničky, říkanky a rozhovory, které nás provedly od 1. až do 5. třídy. Také jsme předvedli naše taneční dovednosti a zazpívali jsme si  formou kánonu.

No a nakonec nám všem ukáplo i pár slziček. Moc se nám to líbilo, rodiče a paní učitelka byli dojatí.

Autor: Terezka Vojtěšková , 5.C