školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Ve dnech 14.12.2023 a 21.12.2023 se konala školní kola olympiády z anglického jazyka.
Podle daných instrukcí byli žáci rozděleni do dvou kategorií  Kategorie I.A / 6. a 7. ročník/ a kategorie  II. A / 8. a 9. ročník/.

Žáci předvedli své znalosti slovní zásoby, mluvnice i schopnost porozumění rodilým mluvčím. Celkem se školního kola zúčastnilo 64 žáků. Na základě výsledků byli vyhodnoceno 12 nejlepších žáků z každé kategorie.
Do okresního kola, které se bude konat v únoru postupuje nejlepší žák v každé kategorii.

V případě nemoci je zastoupí žáci, kteří se umístili na druhém nebo třetím místě.

Všem, kteří přišli a statečně bojovali, děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu anglického jazyka.

Vyhodnocení kategorie I.A /6. a 7. ročník/ – účastnilo se 31 žáků

1. místo – Plchová Barbora (7. ročník)
  2. místo – Šole Viktorie (6. ročník)
  3. místo – Matiáš Hubert (7.ročník)