Z wagnerky do pohádky

Dne 26.05.2022 se na naší škole uskutečnil dětský den nesoucí název S WAGNERKOU DO POHÁDKY. A opravdu byl celý pohádkový!  Hned na prvním stanovišti se děti setkaly s klauny a musely zvítězit nad hladovým lvem.

Cestou na další stanoviště se děti potkaly s Rumcajsem a Mankou. U druhého stanoviště musely děti doslova na kolena. Čekala na ně totiž Šmoulí práce při hledání lopatek a prolézání tunelu. I zde to každý zvládl bez problémů. Třetí stanoviště hlídal Bob a Bobek s partičkou Mexičanů, zde si žáci mohli očichat nejrůznější druhy koření a měli za úkol uhodnout jejich název. Dokonce zde proběhla i lekce tance a hra na hudební nástroje.

Čtvrté stanoviště bylo pro chytré hlavičky, čekal zde Děd Vševěd a Zlatovláska, která děti potrápila zákeřnými hádankami.

Páté stanoviště donutilo děti ke spolupráci v týmu. Víla potřebovala pomoci s nasbíráním rosy. Největší respekt však u dětí vyvolalo peklo, ve kterém na ně čekali dva hroziví čerti. Hříšníci museli porazit čerty v kartách a složit pekelný obrázek.

Na posledním stanovišti čekala na děti paní ředitelka spolu s princeznami. Děti si na závěr vyzkoušely nejrůznější převleky a za odměnu pak dostaly medaile a čekalo na ně překvapení.

Moc děkujeme členům žákovské rady a paní ředitelce za krásné, pohádkové odpoledne.

Barbora Šavlová

8.oddělení ŠD

Děkujeme paní ředitelce a žákům z 1. i 2. stupně za velmi pěkné pohádkové odpoledne ke Dni dětí – 3.oddělení s paní vychovatelkou Laďkou

Děkujeme. Děti byly nadšené. 2. oddělení ŠD