hezká zpráva z 9. oddělení ŠD

Před vánočními svátky se paní vychovatelka Alice rozhodla uspořádat sbírku pro děti z Dětského domova Hranice. Děti, ze třídy 3.C a 4.A, se svými rodiči do školy donesli věci, které v dětském domově nejvíce potřebují. Rodiče donesli všechny možné hygienické prostředky, nové hračky, batohy. Děti vyklidily své pokojíčky a nanosily nepotřebné hračky, které chtěly do dětského domova darovat. Také napsaly dopisy, díky nimž navázaly s dětmi z dětského domova kontakt. V průběhu následujícího roku si děti budou vyměňovat dopisy a vzájemně se poznávat.

Společně všechno zabalili a paní vychovatelka se 28. prosince do dětského domova na Moravu mohla vydat, aby vše vybrané předala. Plný kufr auta značil, že výprava bude úspěšná.

Děkujeme dětem ze 3.C a 4.A a jejich rodičům za dobrý skutek.

Alice Cibarová, vychovatelka a sociální pedagožka