Nové lavičky v areálu školy

Vážení rodiče, milí žáci,

od 24. března se v areálu naší školy objevily nové lavičky, celkem 8 nových laviček. Lavičky byly pořízeny školou na žádost předsedy ŽR. Hlavní důvod pořízení byl, aby měli žáci kde sedět o poledních pauzách. Samozřejmě je ale také můžete využívat Vy, rodiče, například při čekání na Vaše děti. U laviček samozřejmě nechybí ani odpadkový koš. Lavičky jsou vyrobené z krásné čalouněné borovice s litinovou konstrukcí, které svým designem naprosto ladí s naší historickou školní budovou (viz foto). K lavičkám se prosím všichni chovejte ohleduplně, aby nám takto hezké a nepoškozené dlouho vydržely. Moc prosím nestoupejte na ně, neseďte ani na opěradlu ani na litinových područkách a neprostrkujte nohy skrz opěradlo. Na jednu lavičku se vejdou krásně 4 lidi, takže v celém areálu se dohromady na lavičky může posadit až 32 lidí. Tak ať nám tu dlouho vydrží.

Pevně věřím, že lavičky v naší škole byla velmi rozumná investice, kterou budeme rádi využívat. Z celého srdce bych pak rád poděkoval především paní ředitelce Evě Drbalové, za její ochotu, spolupráci a 100 % nasazení do projektu „Trubákovy lavičky”, díky kterému mi umožnila splnit další bod z mého volebního programu. Mockrát Vám děkuji.

Daniel Trubák IX.A – předseda žákovské rady