Strašidelná diskotéka

V pondělí 31.10. 2022 se v areálu školy konala vůbec ta nejvíce strašidelná párty všech dob. Párty byla plná her a soutěží, ze kterých si vaše malé strašidlo mohlo něco odnést. Celou diskotékou probíhala také soutěž o nejvíc kreativní a strašidelný kostým. Výběr výherce této soutěže byl opravdu těžký. Všechny kostýmy byly nádherné. At už to byl Pat a Mat, čaroděj, mumie, lesní žena, zloděj nebo anděl.

Všichni jste byli skvělí. Pravá diskotéka začala teprve, když se setmělo. To se všichni tanečníci pustili do tance ze všech svých sil, a to co předvedli, bylo naprosto neskutečné. Z celého srdce děkujeme všem, co se třeba jenom přišli podívat na tuto akci. Děkujeme celé žákovské radě a všem ostatním, co se na akci podíleli.

Vít Macourek VIII.A – předseda ŽR

Za obrazové zpravodajství děkujeme žákům i rodičům.