Sportovní den s TAJV

Ve středu se naše třída (4.A) spolu s vedlejší třídou páťáků zúčastnila sportovní akce, kterou organizovala Tenisová akademie Jana Váni. Akce proběhla formou turnaje v minisportech. Počasí bylo nádherné, organizace dobrá a děti se bavily.

Sportovní den TAJV

Níže najdete hodnocení 4.A a jejich obrazové zpravodajství😊

Ondra Hříbal, 4.A: Byli jsme na sportovním dni. Měli jsme pět disciplín. První byl florbal. Druhý byl fotbal. Třetí byla házená. Čtvrtý byl tenis a poslední skládání ze stavebnice Seva. Měli jsme také autogramiádu a dostali jsme ceny. Moc jsme si to užili.

Ela Lejčková, 4.A: Náš tým se skládal jen z holek. Hrály jsme tenis, fotbal, florbal, házenou a poslední stavebnice Seva. Z té jsme dělali fotbalové hřiště. To celé nám zabralo dvě a půl hodiny. Dostali jsme diplomy a energy tyčinku. Byl to super den, chtěla bych, aby se opakoval.

Niki Roydev, 4.A: Zúčastnili jsme se sportovního turnaje. Náš tým měl 4 sportovce, dvě holky a dva kluky. Turnaj byl na školním hřišti a moc se mi líbil. Celkem se ho zúčastnilo 46 sportovců. Bylo pět disciplín: fotbal, florbal, tenis, stavebnice Seva a házená. Náš tým získal 8 bodů a byli jsme na druhém místě. První tým měl 10 bodů. Sportovci z prvního týmu soutěžili mezi sebou. Kdo vyhraje, postoupí a bude reprezentovat Beroun a školu. Vyhrál Vašek z páté třídy.

Janča Špiváková, 4.A: Byla bych ráda, aby byl sportovní den ještě jednou. Jsem ráda, že sportuji, konečně ráda sportuji. Nejvíc mně bavil tenis. Odpálila jsem tenisák do malého bazénku. Nejdůležitější na tom bylo, že se každý bavil a že se nikomu nic nestalo, když jsme byli na slunci. K tomu jsme soutěžili. Jsem ráda, že nás paní ředitelka vybrala.