Provoz školy od 17. 5. 2021

Vážení rodiče,

od 17. 5. 2021 se mění podmínky v provozu škol na základě novelizovaného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví (ZDE).

17. 5. 2021 do školy nastupují všichni žáci 1. i 2. stupně na prezenční výuku, rotační výuka se ruší.

Ruší se docházka do třídy IZS.

Preventivní testování se provede vždy v pondělí, případně v první den přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu. Děti budou testovány neinvazivními antigenními testy od firmy Sejoy nebo FlowFlex. Jedná se o obdobné testy jako u předchozího testování.

Instruktážní video testů Flowflex najdete ZDE.

Instruktážní leták ZDE.

Od 17. 5. do 19. 5. byly nahlášeny třídní schůzky, které ale nemohou z hygienických důvodů proběhnout ve škole. Třídní učitelé se s Vámi spojí e-mailem, ve kterém Vám podají základní informace. V případě zájmu si s třídním učitelem můžete sjednat meet.

Stále dbáme na bezpečnost Vašich dětí, žádáme Vás proto, abyste do budovy školy nevstupovali bez ohlášení v sekretariátu školy.

I nadále platí epidemiologická opatření – ochrana dýchacího ústrojí (rouška, respirátor), používání dezinfekce.