Pohyb jako prevence

VÁŽENÍ RODIČE,

dovolte nám, abychom Vás oslovily jménem projektu „LOKOMOCE“, kterého jsme součástí. Jsme odborností fyzioterapeutky s mnohaletou praxí. Naším cílem je zlepšit pohybovou úroveň naší populace již od dětského věku.  Vrátit do škol a školek pohyb, aby i dnešní děti, které ho mají mnohem méně, než měli jejich rodiče, si v dnešním přetechnizovaném světě vytvořily a pak i udržely správné pohybové vzory, návyky, které by měly být základem pro jejich pohybový vývoj, včetně sportovních aktivit.

NABÍZÍME:

workshopy pro rodiče, rodič+dítě (jeho náplní jsou základní informace o fyziologickém pohybovém  vývoji dítěte vzhledem k jeho věku, na co si dávat ve vývoji dítěte pozor, co je možné zařadit do denního života jako prevence nebo kompenzace, praktické zážitkové cvičení na vlastním těle, abychom lépe věcem rozuměli)

vyšetření dětí (individuálně) z pohledu fyzioterapeuta na půdě školy, výsledky vyšetření jsou zaznamenány na „vyšetřovací kartu“, kde se hodnotí stanovené přesné parametry, následné vyhodnocení a stanovené cviky (obrazek + popis), které je třeba provádět, tuto vyšetřovací kartu dostane každý rodič do svého emailu

– toto vyšetření se provádí standardně 1xročně (popř. na žádost 1x za půl roku)

– vyšetření umožňuje sledování stavby těla a osvojení pohyb. návyků, včetně fotodokumentace (se svolením rodiče pro tyto účely)

FINANČNÍ NÁKLADY:

– vyšetření dětí  500,-Kč (jedno dítě)

– workshop pro rodiče, rodič+dítě (2-3hodiny,dle potřeb rodičů)  800,-Kč v Rehabilitační Nemocnici BEROUN, minimální počet rodičů, rodič+dítě je 15

Vážíme si Vaší vůle spolupracovat s námi a těšíme se na společné zážitky, které pomohou našim dětem.

KONTAKTY:

Ivana Pokorná – ivanaapokorna@seznam.cz, 777169949

Mgr. Petra Bramborová – pepi1@seznam.cz, 604906677

V případě Vašeho zájmu, pište prosím na tyto adresy. Workshop i vyšetření dětí se bude konat v počtu 15-20 dětí. Bližší informace a termíny upřesníme včas.

Děkujeme za pozornost

Ivana Pokorná