Olympiáda z Aj – školní kolo

Dne 23. 1. 2023 se na naší základní škole uskutečnilo školní kolo olympiády z anglického jazyka.
Podle daných instrukcí byli žáci rozděleni do dvou kategorií  Kategorie I.A / 6. a 7. třídy/ a kategorie  II. A / 8. a 9. třídy/.

Žáci předvedli své znalosti slovní zásoby, mluvnice i schopnost porozumění rodilým mluvčím. Celkem se školního kola zúčastnilo 74 žáků. Na základě výsledků byla sestavena tabulka a sedmi nejlepším žákům byly předány diplomy.
Do okresního kola, které se bude konat v únoru či začátkem března, postupuje nejlepší žák v každé kategorii:

I.A Hubert Matiáš / 6.A / II.A Markéta Burešová     / 9.B /

V případě nemoci je zastoupí žáci, kteří se umístili na druhém nebo třetím místě.
Všem, kteří přišli a statečně bojovali, děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu anglického jazyka.

Výsledky olympiády z anglického jazyka – školní kolo 23. 1. 2023

6. a 7. ročníky