Den Země 2024

V pondělí dne 10. 6. 2024 se 6 žáků naší školy (tři z 1. stupně a tři z 2. stupně) zúčastnilo slavnostního vyhodnocení soutěže ke Dni Země, kterou připravil pro účastníky z berounských základních škol vedoucí projektu pan Emil Šnaidauf ve spolupráci s městem Berounem, s Českým svazem ochránců přírody a společnostmi  ARRIVA STŘEDNÍ  ČECHY s.r.o. a Berounská sportovní, a.s..

V obřadní síni budovy radnice převzali z rukou paní starostky Soni Chalupové věcné ceny a za 3. místo poukázku na nákup pomůcek pro environmentální výchovu v ceně 3000,- korun.

10. ročník tradiční přírodovědné exkurze, tentokrát pod názvem „Na Křivoklátsko za trilobity, do lesního království a údolí Berounky“, proběhl  7. května 2024 a i když nám tentokrát počasí nepřálo, cestu za přírodními a historickými zajímavostmi z našeho okolí jsme si nakonec všichni moc užili.