Vystoupení dramatického kroužku – Popletená pohádka

5. prosince děti z dramatického kroužku zahrály pro ostatní děti ze školní družiny a jejich paní vychovatelky divadelní představení. Děti natrénovaly hru s názvem Popletená pohádka.

Na představení se přišla podívat paní ředitelka, paní zástupkyně a třídní učitelka dětí ze 3. C. Většina nadaných herců hrajících v této pohádce je totiž z této třídy. Nechyběla ani paní učitelka ze Střední pedagogické školy v Berouně, která doprovázela studentky této školy, které k nám do prvních tříd dochází na praxi.

Děti zvládly představení bravurně.

Chtěla bych tímto všechny herce pochválit a poděkovat jim.

Velké díky patří Jakubovi, který odehrál třikrát celé představení i přes to, že mu nebylo úplně nejlépe. Vše zvládl bez nejmenší chybičky, jak hru na ukulele, tak i svoje role.

Děti dramatický kroužek velmi baví a myslím, že to bylo i vidět. Představení hrály třikrát a pokaždé sklidily velký potlesk od všech diváků.

Představení nás čeká ještě jednou, a to pro rodiče, dne 19.12.

Všichni se moc těší a já s nimi.

Ivana Veselá