Den dětí v šd

Ve čtvrtek 1. června jsme v družině oslavovali krásný den. Den dětí. Jelikož dětský smích a dětská radost je to, proč tu jsme, snažili jsme se ve družině udělat tento den zážitkový. Počasí nám přálo, tak jsme se vypravili na školní hřiště, kde byla pro děti připravena pohádková stezka. Na jednotlivých stanovištích byly hlášky z pohádek, správná odpověď byla označena písmenkem.  Po správném zapsání písmenka získaly děti tajenku. Za vyplnění správné tajenky děti dostaly odznaky Den dětí, které nám vyrobil kolektiv DDM Beroun. Tímto mu moc děkujeme, nejen za výrobu, ale i za celoroční spolupráci! Na závěr oslavy Dne dětí jsme si společně zatančili zumbu pod taktovkou paní vychovatelky Katky Srpové.